ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ
ΣχολικΟ Ετος 2018 - 2019
Διευθυντής: Βαγενάς Δημήτριος
Υποδιευθυντής: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Α1: Καπάρου Χριστίνα
Τμήμα Α2: Κουτσώνη Ελένη
Τμήμα Β1: Τάγκα Αθηνά
Τμήμα Β2: Φωτοπούλου Δήμητρα
Τμήμα Β3: Κιοσέ Φιλιώ
Τμήμα Γ1: Παπαβασιλείου Ιωάννα
Τμήμα Γ2: Μάνη Αικατερίνη
Τμήμα Γ3: Κολοκάθης Θεόδωρος
Τμήμα Δ1: Στασινού Σοφία
Τμήμα Δ2: Σμπιλίρη Ιωάννα
Τμήμα Ε1: Μουρτογιάννης Δημήτριος
Τμήμα Ε2: Κατσάνη Κανέλα
Τμήμα Ε3: Μακρή Ηρακλεία
Τμήμα Στ1: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Στ2: Ξυράφη Μαρία
Τμήμα Ένταξης: Ζαφειροπούλου Βασιλική
Υπεύθυνος Ολοήμερου: -
Αγγλικών: Ζαχαρή Ευλαμπία , Παπαγεωργίου Παρασκευή
Φυσικής Αγωγής: Αφένδρας Αθανάσιος , Δερλού Κωνσταντία, Λουπατσάρη Φωτεινή
Γαλλικών: Μήλιου Ευαγγελία
Γερμανικών: Φουκαράκη Χριστίνα - Άννα
ΤΠΕ: Παπαβασιλείου Ανδριανή
Μουσικής: Ψύλλα Νίκη , Παυλή Φωτεινή
Εικαστικών: Βουτσαδάκη Αικατερίνη-Όλγα
Θεατρικής Αγωγής: Μάντζαρη Ζαφειρία
Παράλληλη Στήριξη: Καραλή Χρυσούλα
Υποδιευθυντής: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Α1: Καπάρου Χριστίνα
Τμήμα Α2: Κουτσώνη Ελένη
Τμήμα Β1: Τάγκα Αθηνά
Τμήμα Β2: Φωτοπούλου Δήμητρα
Τμήμα Β3: Κιοσέ Φιλιώ
Τμήμα Γ1: Παπαβασιλείου Ιωάννα
Τμήμα Γ2: Μάνη Αικατερίνη
Τμήμα Γ3: Κολοκάθης Θεόδωρος
Τμήμα Δ1: Στασινού Σοφία
Τμήμα Δ2: Σμπιλίρη Ιωάννα
Τμήμα Ε1: Μουρτογιάννης Δημήτριος
Τμήμα Ε2: Κατσάνη Κανέλα
Τμήμα Ε3: Μακρή Ηρακλεία
Τμήμα Στ1: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Στ2: Ξυράφη Μαρία
Τμήμα Ένταξης: Ζαφειροπούλου Βασιλική
Υπεύθυνος Ολοήμερου: -
Αγγλικών: Ζαχαρή Ευλαμπία , Παπαγεωργίου Παρασκευή
Φυσικής Αγωγής: Αφένδρας Αθανάσιος , Δερλού Κωνσταντία, Λουπατσάρη Φωτεινή
Γαλλικών: Μήλιου Ευαγγελία
Γερμανικών: Φουκαράκη Χριστίνα - Άννα
ΤΠΕ: Παπαβασιλείου Ανδριανή
Μουσικής: Ψύλλα Νίκη , Παυλή Φωτεινή
Εικαστικών: Βουτσαδάκη Αικατερίνη-Όλγα
Θεατρικής Αγωγής: Μάντζαρη Ζαφειρία
Παράλληλη Στήριξη: Καραλή Χρυσούλα
Σχολικό έτος 2017 - 2018
Διευθυντής: Βαγενάς Δημήτριος
Υποδιευθυντής: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Α1: Τάγκα Αθηνά
Τμήμα Α2: Φωτοπούλου Δήμητρα
Τμήμα Β1: Παπαβασιλείου Ιωάννα
Τμήμα Β2: Μανή Αικατερίνη
Τμήμα Γ1: Καπάρου Χριστίνα
Τμήμα Γ2: Κομίνη Βίκη
Τμήμα Γ3: Κουτσώνη Ελένη
Τμήμα Δ1: Κολοκάθης Θεόδωρος
Τμήμα Δ2: Κατσάνη Κανέλλα
Τμήμα Δ3: Μακρή Ηρακλεία
Τμήμα Ε1: Πανταζή Βασιλική
Τμήμα Ε2: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Στ1: Ξυράφη Μαρία
Τμήμα Στ2: Μουρτογιάννης Δημήτριος
Τμήμα Στ3: Κιοσέ Φιλιώ
Τμήμα Ένταξης: Ζαφειροπούλου Βασιλική
Υπεύθυνος Ολοήμερου: Φούκας Κωνσταντίνος
Αγγλικών: Ζαχαρή Ευλαμπία , Παπαγεωργίου Παρασκευή
Φυσικής Αγωγής: Αφένδρας Αθανάσιος , Δερλού Κωνσταντία
Γαλλικών: Παπαχρήστου Αικατερίνη
Γερμανικών: Μέρτζου Νικολέτα
ΤΠΕ: Ροπόδης Κωνσταντίνος
Μουσικής: Ζαϊτίδης Μιχαήλ
Εικαστικών: Σπηλιωτάκη Μαργαρίτα
Θεατρικής Αγωγής: Κορκού Άννα
Παράλληλη Στήριξη: Καραλή Χρυσούλα
Υποδιευθυντής: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Α1: Τάγκα Αθηνά
Τμήμα Α2: Φωτοπούλου Δήμητρα
Τμήμα Β1: Παπαβασιλείου Ιωάννα
Τμήμα Β2: Μανή Αικατερίνη
Τμήμα Γ1: Καπάρου Χριστίνα
Τμήμα Γ2: Κομίνη Βίκη
Τμήμα Γ3: Κουτσώνη Ελένη
Τμήμα Δ1: Κολοκάθης Θεόδωρος
Τμήμα Δ2: Κατσάνη Κανέλλα
Τμήμα Δ3: Μακρή Ηρακλεία
Τμήμα Ε1: Πανταζή Βασιλική
Τμήμα Ε2: Παύλος Ιωάννης
Τμήμα Στ1: Ξυράφη Μαρία
Τμήμα Στ2: Μουρτογιάννης Δημήτριος
Τμήμα Στ3: Κιοσέ Φιλιώ
Τμήμα Ένταξης: Ζαφειροπούλου Βασιλική
Υπεύθυνος Ολοήμερου: Φούκας Κωνσταντίνος
Αγγλικών: Ζαχαρή Ευλαμπία , Παπαγεωργίου Παρασκευή
Φυσικής Αγωγής: Αφένδρας Αθανάσιος , Δερλού Κωνσταντία
Γαλλικών: Παπαχρήστου Αικατερίνη
Γερμανικών: Μέρτζου Νικολέτα
ΤΠΕ: Ροπόδης Κωνσταντίνος
Μουσικής: Ζαϊτίδης Μιχαήλ
Εικαστικών: Σπηλιωτάκη Μαργαρίτα
Θεατρικής Αγωγής: Κορκού Άννα
Παράλληλη Στήριξη: Καραλή Χρυσούλα
Σχολικό έτος 2015 - 2016
Διευθύντρια:
Υποδιευθυντής: Τμήμα Α1: Τμήμα Α2: Τμήμα Α3: Τμήμα Β1: Τμήμα Β2: Τμήμα Β3: Τμήμα Γ1: Τμήμα Γ2: Τμήμα Δ1: Τμήμα Δ2: Τμήμα Ε1: Τμήμα Ε2: Τμήμα Ε3: Τμήμα Στ1: Τμήμα Στ2: Τμήμα Ένταξης: Υπεύθυνος Ολοήμερου: Αγγλικών: Φυσικής Αγωγής: Γαλλικών: Γερμανικών: ΤΠΕ: Μουσικής: Εικαστικών: Θεατρικής Αγωγής: Παράλληλη Στήριξη: |
Ρώιμπα Βασιλική
Παύλος Ιωάννης Καρπαδάκη Ασημίνα Κουτσώνη Eλένη Καπάρου Χριστίνα Κλειτήρη Δήμητρα Τάγκα Αθηνά Φωτοπούλου Δήμητρα Κιοσέ Φιλιώ Μακρή Ηρακλεία Παπαβασιλείου Ιωάννα Μάνη Αικατερίνη Παύλος Ιωάννης Θεοχαροπούλου Σταυρούλα Ξυράφη Μαρία Κολοκάθης Θεόδωρος Μουρτογιάννης Δημήτρης Ζαφειροπούλου Βασιλική - Ζαχαρή Λούλη, Δρόσου Μάχη Αφένδρας Αθανάσιος, Mαράκης Ιωάννης Παπαχρήστου Αικατερίνη Δαραδούμης Σπύρος Αναστασόπουλος Σπύρος Μαντζοράκης Βασίλειος Μώρης Γεώργιος Καραγκούνη Βασιλική Ξυνή Νίκη, Καραλή Χρύσα, Αντωνίου Δανάη |